Banknotcu
please select your language:
lisan seçmek için tıklayınız:
 
English Turkish
Anasayfa     Hesabım         Sepetim     Ödeme   
Döviz:

Kategoriler
Kağıt paralar-> (86)
Madeni Paralar-> (1)
Dekorasyon Malzemeleri
Fes Etiketleri->
Filateli (Pul) Malzemeleri-> (14)
Numizmatik (Para) Malzemeleri-> (38)
PVC Zarflar (10)
Sağlık Gereçleri (1)
video
Antika İpek Mini Tablolar (14)
Ebru eserleri, Şule Nomaler

Bilgiler
Gönderme & İadeler
Gizlilik Bildirimi
Kullanım Şartları
Bize Ulaşın

Sepetim
daha fazlası için tıklayınız.
0 ürün
Kullanım Şartları
DİKKAT: Bu sitedeki iletişim modulu maalesef arızalıdır. Tüm yazışmaların ve siperişlerin şu adrese yollanması rica olunur: tanseras@gmail.com

Sitenin Kullanılması

Siteye üye olmak için, lütfen Giriş sayfasının orta üst kısmında bulunan "Kayıt Olunuz" kısmına tıklayarak açılan sayfada gerekli bilgileri doldurunuz. Sonra alışverişe başlayınız ve sayfalardaki yönlendirme butonlarını takip ederek alışverişinizi tamamlayınız. Daha sonra Ödeme sözcüğüne tıklayarak ilgili sayfaya gidiniz. Ödeme ve gönderme opsiyonlarından istediğinizi seçerek devam ediniz. Herhangi bir konuda şüpheniz olursa Giriş sayfasınn sol alt kısmında bulunan "Bize ulaşın" bağlantısına tıklayarak bize mesaj yazabilirsiniz. Veya doğrudan mesaj yazmak için tanseras@gmail.com adresimize de soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Posta adresimiz:

Bay Tanju Mutlu

Buket Sokak, No: 36-A, İçerenköy, Ataşehir, İstanbul 34752

Faks numaramız: 0216 572 6958

Telefon: 0216 572 8188 (13:00-17:00 arası lütfen)

Önemli 

Bu siteyi kullanmadan önce anlamanız ve kabul etmeniz gereken hususlar şunlardır: Bu siteyi kullanmanız ve alışveriş yapmanız nedeniyle doğabilecek her türlü zarar, para kaybı, bilgi kaybı gibi konularda doğrudan veya dolaylı olarak oluşabilecek kayıplardan sitemiz sahipleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamazlar. Aldığınız malzemelerin kıymeti veya alma amacınıza uygun olup olmaması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. 

Sitemizde bizim bilgimiz çerçevesinde hiçbir kötü niyetli program, virus, bilgi toplayıcı program yoktur. Ancak bu tip programlar çok sık olarak bizim gibi sitelere saldırmakta ve bazan belli bir yere kadar başarılı olmaktadır. Böyle bir durum fark ettiğinizde bize derhal haber vermenizi önemle rica ederiz. Öte yandan bu tip programların size verebileceği zararlardan sitemiz, yöneticileri ve sahipleri sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanırken bilmeniz ve kabul etmeniz gerekenler 

Herhangi bir ürün bir grup olarak resimlendirilmiş ise, satılan ürün bu gruptan yalnız bir tanesidir. Eğer grubun tamamı satılıyorsa, bu husus ürün açıklamasında açıkça belirtilecektir. Aksi takdirde görünen malzemelerden yalnız 1 adedini alıyorsunuz demektir.


 

Devam Etmek için tıklayınız.
 

Copyright © 2009 Banknotcu